Kampanyalarımızdan haberdar olun
gezgindamaklar iletişim, bizi arayın, 0 216 348 53 90, gezgindamaklar rezervasyon

KEMAL KAYA

kemal kaya
kemal kaya

Seyahat etmeyi özendiren bir fenomen, seyahat fenomeni Kemal Kaya…

Diyor ki kendisini anlatırken, “seyahat etmeyi ve keşfetmeyi seviyorum. Seyahat etmek benim tutkum! Dünyadaki kültürlerin farklı ritimlerini yakalamak, ilginç geleneklerine şahit olmak, farklı bakış açıları ve fikirleri anlamak, sonu gelmez bu kaynak karşısında heyecan duymak ve ilham almak hayatıma anlam katıyor”.

2009’un sonlarında 14 yıllık profesyonel iş hayatını geride bırakırken tek yön bir bilet alarak 2010 Ağustos’unda kendisini Tayland’a atan, tropikal bir iklimde, beyaz kumlu plajda şezlongunda uzanmış turkuaz denize doğru içkisini yudumlarken, stres içerisindeki iş yaşantısını düşünüp, hiç yaşanmamış gibi hissetmesi, işte hayatın farkındalığı bu olsa gerek.

Seyahat Blogger’ı olarak Bumerang’dan çeşitli ödüller alan Kemal Kaya Yoldaolmak.com ve gezgintech siteleri ile gezginlere rehberlik etmekte.

Dijital bir nomad olarak gezdiği yerleri, kültürleri, insanları, gezilecek yerler ve yapılacak aktiviteler hakkında güncel bilgileri sitesinde paylaşıyor, “Seyahat edin, deneyimleyin ve ilham alın” diyor.

Birçok konuda işbirliği içinde olduğumuz Kemal Kaya, GezginDamaklar’ın kuruluş gününden bu yana hem takipçisi hem de destekçisi. GezginDamaklar’ın kültür ve lezzet yolculuğunda bazı turlara Seyahat Blogger’ı olarak eşlik ediyor ve takipçileri de böylelikle kendisi ile seyahat etme şansına sahip oluyor. Top